Profil spoločnosti Kvalita Obchodné zastúpenia Stiahnite si logo
Gumotextilné Gumotextilné špeciálne Oceľokordové Profilové PVC/PU Sklad pásov
Stierače Valčeky Gumové tesniace dosky Priemyselné sitá
Slovenská republika Česká republika

O spoločnosti

Hlavným zameraním spoločnosti Eurobelt je predaj hladkých gumových dopravných pásov, profilových dopravných pásov, PVC pásov, spojovacieho materiálu na dopravné pásy a konštrukčných prvkov na dopravníky.

Firma Eurobelt poskytuje tiež servisné služby a poradenstvo v oblasti údržby, prevádzky a optimálneho výberu dopravných pásov. V záujme komplexného uspokojenia potrieb zákazníka zabezpečuje autodopravu a skladové hospodárstvo. Dopravné pásy dodáva širokému spektru zákazníkov v rôznych častiach sveta.

Pri svojej činnosti spoločnosť stavia na bohatých skúsenostiach s predajom a servisom dopravných pásov a spolupráci s poprednými svetovými výrobcami dopravných pásov a príslušenstva. Vysokoobrátkovosť skladových zásob, veľkoodberateľské zmluvy s výrobcami, možnosť ovplyvňovať plánovanie výroby dodávateľov a pod. sú zárukou efektívneho vynaloženia nákladov pri nákupe a prevádzke dopravných pásov a uspokojenia aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Eurobelt garantuje flexibilitu v dodávkach unifikovaného sortimentu (do š. 1 200 mm a typu EP-1000/4), možnosť okamžitého odberu dohodnutého množstva, presné dĺžky podľa požiadaviek zákazníka, dodávky spolu so spojením.

V záujme zvyšovania kvality monitoruje vysokú obrátkovosť skladových zásob a zaviedla certifikovaný systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2000.

Prečo s nami?